⚙️Nastavení ostrova / Pravomoce hráčů

Jak nastavit ostatním pravomoce, případně přenastavím něco na ostrově?

Na serveru si můžeš nastavit spousty věcí pro svůj ostrov, jak pro ostrov jako takový, tak třeba i pravomoce pro návštěvníky či členy ostrova. V tomto návodu bys měl najít vše potřebné.

Jak někoho přidat na ostrov

Je několik možností, jak někoho na ostrov přidat.

  • Člen: Je součástí ostrova, počítá se i jako jeho, takže nemůže mít další. Přidá se pomocí /is team invite JMÉNO-HRÁČE, následně to hráč příjme a je hotovo. Jinak ho ještě můžeš odstranit pomocí /is team kick JMÉNO-HRÁČE.

  • Spoluvlastník: Spoluvlastník ostrova, stejný jako Člen, akorát má více práv (které jdou dále nastavit, viz. níže na stránce). Dá se přidat pouze pokud je již hráč Členem a stačí jen použít /is team promote JMÉNO-HRÁČE, a vrátí se na Člena pomocí /is team demote JMÉNO-HRÁČE, případně odstraníš uplně pomocí /is team kick JMÉNO-HRÁČE.

  • Pomocník (COOP): Má dočasná práva, dokud se jeden z hráčů neodpojí (Ten co právo udělil, nebo ten samotný hráč), dají se dost omezit práva. Pomocníka přidáš pomocí /is team coop JMÉNO-HRÁČE, a odstraníš pomocí /is team uncoop JMÉNO-HRÁČE.

  • Důvěryhodný (Trust): Stejný jako pomocník, akorát má práva navždy, tedy dokud mu je někdo z ostrova nedá pryč. Přidá se pomocí /is team trust JMÉNO-HRÁČE, a odstraní pomocí /is team untrust JMÉNO-HRÁČE.

Jak někomu nastavím práva?

Na serveru si můžeš samozřejmě přidávat lidi na ostrov, ale jak jim nastavit co mohou a nemohou dělat?

Menu pro nastavení práv si otevřeš pomocí příkazu /is settings, zde je následně několik stránek s nastavením.

Nahoře lze vidět přepínání témat

Níže se poté na daných stránkách (přepíná se šípem v dolní části menu), kde se nastavení přepíná kliknutím na dané právo, co je zeleně tak ti to dělat mohou, červení ne. Abys někomu práva nastavil tak mu musíš přidat tzv. roli, kterou hráči přidáš s příkazy které nalezneš nahoře (zde 👉 Jak někoho přidat na ostrov)

To je vše k právům, pokud máš nějaký problém nebo dotaz tak se určitě neboj zeptat někoho z našeho admin týmu, rádi ti pomůžeme! ❤

Last updated