💎Talismany

Bonusy k jobám? To prostě chceš! 😎

Na serveru máme také možnost si vycraftit talismany, které ti přidávají boost k daným jobám! Pojďme si vysvětlit jak to funguje! 🤩

Pro otevření batohu s talismany použij příkaz /talisman bag, zde můžeš ukládat tvé talismany. Boost za talismany se nestackuje, takže ti stačí od každého jeden. Zároveň také platí pouze nejlepší varianta každého talismanu, takže je zbytečné mít např. Tier I a Tier III, protože bude fungovat jen Tier III.

Jak je získám?

Talismany musíš vycraftit, k čemuž potřebuješ tzv. Slime Cory. Ten vycraftíš pomocí 4x Enchanted Gelatin a 1x Slime Soul, které získáš ve Slime Dungeonu. Z tohoto následně dostaneš 16 kusů Slime Coru.

Pomocí Slime Coru lze vycraftit Talisman Core, na což ale ještě potřebuješ každou rudu co je ve Slime Dungeonu.

Následný crafting je jednoduchý... Dáš okolo Talisman Cory a do prostřed dáš co potřebuješ, takže u Farmingu je to například Condensed Nether Wart, z toho dostaneš Farming Talisman I.

Na crafting lepšího talismanu je potřeba, aby si měl 8x Tier I talisman a do prostřed dáš lepší variantu toho itemu, takže např. Enchanted Nether Wart. Takhle se to opakuje až do Legendarní varianty.

Toď vše k talismanům, pokud ti něco nefunguje nebo máš nějaký dotaz tak se určitě neboj zeptat někoho z našeho admin týmu, rádi ti pomůžeme! ❤

Last updated