🏠Residence

Chceš předejít griefu tvého domu? Tak si udělej resku! 😎

Možnost si označit své území, kam ti nikdo nepoleze? Tak přesně od toho slouží residence, a v tomto návodu zjistíš, jak to celé funguje.

Jak si residenci založím

Residence se dělá několika způsoby, buď manuálně nebo automaticky. Nejhlehčí je samozřejmě automaticky, to uděláš pomocí /res auto, to ti vytvoří kolem tebe resku s určitou velikostí. Pokud si však chceš označit přesně jak velká má být, tak to uděláš následovně.

  • Označíš si rohy resky pomocí dřevěné motyky.

  • Použiješ příkaz /res create NÁZEV-RESKY, tím se ti manualně vytvoří reska s vybranou velikostí.

Jak resku rozšířím?

Potřebuješ resku rozšířit, a vejdeš se ještě do limitů? Tak si ji rozšíříš tak, že budeš koukat směrem kterým chceš rozšířit resku a použiješ /res expand POČET-BLOKŮ, poté se ti daným směrem rozšíří.

Jak resku smažu?

Resku smažeš pomocí příkazu /res remove NÁZEV-RESKY.

Přidání / odstranění hráče?

Hráče do residence přidáš pomocí příkazu /res padd NICK-HRÁČE, a odstraníš ho z resky pomocí /res pdel NICK-HRÁČE, tím hráč stratí všechna práva v residenci.

Nastavení pravomocí

Pro nastavení pravomocí hráčům v residenci použij příkaz /res settings, tam už najdeš všechna nastavení co potřebuješ!

Vlajky

Vlajky slouží také jako pravomoce hráčům, nastavíš je pomocí /res set NÁZEV-VLAJKY true/false, například /res set move true povolí hráčům pohyb v resce.

Pro přidání vlajky konkrétnímu hráči použij /res set HRÁČ NÁZEV-VLAJKY true/false.

Více příkazu nalezneš v /res help.

To je vše k residencím, pokud máš nějaký problém nebo dotaz tak se určitě neboj ozvat někomu z našeho admin týmu, rádi ti pomůžeme! ❤

Last updated