📦Uložiště (Storage)

Možnost si uložit tisíce až miliony itemů v digitálním uložišti, jak to funguje? 😮

Na serveru máme plugin pro automatické ukládání vybraných itemů do tzv. Storage, digitální uložiště kde si člověk vybere itemy a pak si je jen automaticky ukládá po sebrání. Tady nalezneš všechny informace o tom, jak to funguje!

Jak si storage otevřu?

Storage si otevřeš pomocí příkazu /storage, zde vidíš jaké itemy máš uložené a kolik jich je.

Jak si itemy uložím?

Itemy se do storage ukládájí automaticky, když je přidáš do filteru. To uděláš pomocí /storage filter, kde pak následně přidáš itemy, co se mají filtrovat. Jakmile sebereš ze země filtrovaný item, tak se automaticky hodí do storage a ne do inventáře. Nebo můžeš ručně přidat všechny itemy z inventáře do storage v menu /storage, kde na vybraný item klikneš SHIFT + PRAVÝM.

Jak si itemy vyzvednu?

Itemy si vyzvedneš v menu /storage, kde buď klikneš LEVÝM pro vybrání jednoho kusu, PRAVÝM pro vybrání celého stacku (64 kusů), a nebo SHIFT + LEVÝM pro vybrání všech kusů.

Prodej itemů ze Storage

Samozřejmě itemy nemusíš prodávat ručně. Pro prodej itemů můžeš použít příkaz /storage sell, kde pak vidíš ceny za kus a jak daný item prodat.

Přidání partnera do Storage

Chceš si do Storage přidat partnera, co se ti může o Storage starat? To můžeš udělat pomocí /storage partner add NICK-HRÁČE, který pak může chodit do tvého Storage přes /storage TVŮJ-NICK.

To je vše ke Storage, pokud máš dotaz nebo nějaký problém tak se určitě neboj ozvat někomu z našeho admin týmu, rádi ti pomůžeme! ❤

Last updated