🥵Generátory

Vysvětlení pro fungování generátorů na Skyblocku. 🌳

Na skyblocku máme pluginem vylepšené generátory, které si lze vylepšovat a získávat i něco jiného než jen cobblestone! Tady nalezneš kompletní návod pro to, jak generátory fungují.

Menu s generátory si otevřeš příkazem /is generator.

Nákup generátorů

Generátor si koupíš LEVÝM kliknutím na vybraný generátor, k lepším generátorům potřebuješ mít určitý IS level, který je vysvětlený zde 👉 Level ostrova. Pro informace generátoru (kde vidíš i potřebný level) si zobrazíš PRAVÝM kliknutím na vybraný generátor.

Aktivace / vypnutí generátorů

Aktivní generátory si zobrazíš kliknutím na zelený glass pane.

Zde si pak můžeš stejně jako předtím pravým kliknutím zobrazit informace o daném generátoru, ale hlavně ho vypnout / zapnout pomocí LEVÉHO kliknutí na vybraný generátor.

Jak si generátor postavit?

Na serveru máme 2 typy generátorů, klasický a pak netherový. Níže máš přesně jak se staví.

Klasický generátor

Klasický generátor postavíš z jedné vody a jedné lávy, s čímž že voda stéká do 1 blockové díry a láva jde do vody, pokud to pokazíš tak se ti z lávy stane obsidian. Naštěstí můžeš na obsidian kliknout kyblíkem a láva se ti sebere 😎

Nether generátor

Nether generátor funguje na stejný princip, akorát se místo vody dává Blue Ice nahoru a pod něj Soul Soil, pozor že blue ice a ne normalní nebo packed.

To je vše ke generátorům, hodně zdaru a pokud budeš mít s čímkoliv potíže, tak se neváhej ozvat někomu z našeho admin týmu! ❤

Last updated