🙋‍♂️Hráčské warpy

Jak si založiš hráčský warp? Nebo jak se na nějaký dostat?

Na serveru máme podporu hráčských warpů, slouží třeba pro sdílení farem, nebo vlastních shopů. Tady nalezneš jasný návod, jak warpy fungují!

Příkazy ohledně hráčských warpů

Zde je seznam všech příkazů, co se používají u hráčských warpů.

Založení warpu

Svůj warp si založíš pomocí příkazu /pwarp set NÁZEV, tím se vytvoří hráčský warp na místě kde stojíš, a strhne se ti 1,000 coinů z tvého účtu. Poté už je warp plně funkční a hráči ho mohou využívat.

Smazání warpu

Pro smazání svého warpu použij příkaz /pwarp remove NÁZEV, tím se ti warp smaže, ale coiny za založení se ti nevrátí.

Menu s hráčskými warpi si otevřeš pomocí příkazu /pwarp. Na hlavní stránce vidíš také možnost si vlastní warp za coiny umístit na hlavní stránku na určitou dobu, jako formu zviditelnění.

Nastavení popisku

Pro nastavení popisku svého warpu použij příkaz /pwarp desc set TADY DEJ POPISEK, tento popisek půjde vidět například pokud si warp zviditelníš v menu, nebo v příkazu /pwarp info TVUJ-WARP.

Nastavení kategorie

Změnu kategorie warpu provedeš pomocí příkazu /pwarp category set NAZEV-WARPU KATEGORIE, to slouží pro to aby tvůj warp mohl být dohledatelný mezi kategoriemi v menu warpů.

Nastavení ceny

Svůj warp si můžeš taky ocenit, a při použití tvého warpu budou hráči vždy platit vybranou částku. Tu si můžeš nastavit pomocí příkazu /pwarp cost set NAZEV-WARPU ČÁSTKA.

Nenašel si tu něco? Vždy můžeš použít /pwarp help, kde se ti vypíše komletní seznam příkazů! Pokud máš s čímkoliv potíže tak se určitě neboj ozvat někomu z našeho admin týmu, rádi ti pomůžeme! ❤

Last updated